top of page

All About Sprout

Rostliny nás provázeli celý život a s postupem času se jejich sbírání stalo vášní. V roce 2022 jsme měli rostlin již tolik, že jsme si řekli, že bychom se o ně mohli podělit s ostatními, a tak vzniklo Jungle Bros. Dali jsme si za cíl na učit i další se starat o tropické společníky. Dnešní svět rostlin je krutý vůči rostlinám, exotické rostliny se sváží často z tropických oblastí a nacestují mnohdy více za svůj život než jejich majitelé. Je známo že polovina rostlin, než se dostane ke svému majiteli uhyne během cesty nebo na prodejně a jednu čtvrtinu její majitelé zabijí. V dnešním světe, kdy se díváme hlídáme uhlíkovou stopu však často opomíjíme tyto fakta o našich rostlinných společnících. A proto jsme si dali za cíl neprodávat rostlinky co proputovali celý svět, ale rostlinky, které sami vypěstujeme a dáme lidem nakoupit veškeré potřebné věci pro jejich pěstování, které jsme sami ověřili v naší pěstírně.  

Connecting People to Plants

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This Is Us

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write a long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

bottom of page